„Ślepnąc od świateł” online. Gdzie szukać?

„Ślepnąc od świateł” produkcja, która okazała się superhitem ostatnich kilku sezonów już w telewizji internetowej! Gdzie zobaczę miniserial „Ślepnąc od świateł”?

Niewątpliwie przyczynkiem była bestsellerowa książka Jakuba Żulczyka o tym samym tytule co serial. Gdyby nie ona produkcja „Ślepnąc od świateł” nigdy by nie powstała. Teraz serial można oglądać na platformach telewizji cyfrowych.

telewizor photo

Historia Kuby, czyli z Mazur do Warszawy

Kuba byłby zwykłym chłopakiem, gdyby nie jedno „ale”. Jego profesja jest dość specyficzna, mianowicie jest dilerem kokainy w mieście stołecznym. Chciałoby się powiedzieć, że prowadzi podwójne życie, ale tak nie jest. Prowadzi jedno, prawie w zupełności podporządkowane narkotykowemu procederowi. Główny bohater wydaje się być już tym zmęczony, ciągłą gonitwą po ulicach Warszawy, żeby dotrzeć do swoich klientów. Postanawia wyjechać do ciepłych krajów, więc kupuje bilet w jedną stronę do Argentyny. Do wylotu pozostaje mu siedem dni na załatwienie spraw. Coś jednak krzyżuje jego plany. Czy uda mu się wyruszyć w podróż?

Dlaczego musisz obejrzeć ośmioodcinkowy miniserial „Ślepnąc od świateł”?

Serial „Ślepnąc od świateł” broni się sam i nie potrzebuje specjalnych reklam. Jednak musimy przyznać, że my nie możemy wyjść z zachwytu nad poziomem realizacji tej produkcji. Jakub Żulczyk oraz Krzysztof Skonieczny spisali się na medal tworząc ten znakomity serial. Obaj napisali scenariusz, na podstawie książki Żulczyka o tym samym tytule, zaś Skonieczny odpowiadał za reżyserię. Czy naprawdę mogło wyjść inaczej? Serial petarda, który koniecznie musisz obejrzeć. Już teraz jest dostępny na platformach telewizji cyfrowych i video on demand. Serial „Ślepnąc od świateł” to obowiązkowa pozycja dla Ciebie!

Nie masz pojęcia gdzie szukać odcinków serialu „Ślepnąc od świateł”? Podpowiadamy gdzie oglądać!

Premierę w klasycznych telewizjach mamy już dawno za sobą, więc gdzie teraz oglądać doskonały serial „Ślepnąc od świateł”? Produkcję można odnaleźć w prosty sposób w internecie. Wystarczy, że w wyszukiwarkę internetową wpiszesz jedną z fraz, na przykład: „Ślepnąc od świateł” odcinki. Tyle, przed oczami masz setki wyników z linkami gdzie jest dostępny serial „Ślepnąc od świateł”. Od oglądania potrzebujesz tylko urządzenia z internetem. Może to być nawet twój telefon komórkowy. Ale gdzie najlepiej oglądać serial „Ślepnąc od świateł” w internecie?

Wybór może wydawać się trudny jednak dzięki nam szybko zdecydujesz. Bo czy istnieje lepsza telewizja internetowa do oglądania serialu „Ślepnąc od świateł” niż IPLA? Naszym zdaniem nie! Jest naprawdę banalna w obsłudze i już w kilku prostych krokach uruchomisz odcinki ulubionego serialu. Jedyne czego potrzebujesz to urządzenie z dostępem do internetu. Może to być, chociażby telefon komórkowy, laptop, tablet albo po prostu telewizor z systemem smart tv. Nic więcej nie potrzebujesz i od razu możesz zanurzyć się w świat cyfrowej rozrywki! Czemu więc zwlekasz? Serial „Ślepnąc od świateł” czeka na Ciebie na platformach telewizji internetowych!